Лідер Інновацій в Сегменті Мастильних Матеріалів

Одна із найбільших компаній-дистриб’юторів пального в Туреччині – OPET – робить кроки з подальшого розвитку сегменту мастильних матеріалів, створивши нову серію олив "Full Series".

Отримавши численні нагороди за кордоном та всередині країни за свою каністру особливого дизайну, Моторні Оливи серії Full Series відповідають усім вимогам автомобілів з найвищими експлуатаційними характеристиками, що випускаються сучасною автомобільною промисловістю за найновішими розробками. Відповідно до цього моторні оливи Full Series, що випускаються під брендом OPET, схвалені виробниками автомобілів, такими як Мерседес-Бенц, МАН, ВОЛЬВО та Форд.

Діючи за принципом «постійного розвитку і змін» , OPET створює продукти, що відповідають очікуванням ринку для застосування у будь-якій сфері, де потрібне використання мастильних матеріалів. Продемонстровано сфери застосування цих продуктів і каталог, де показано рівні експлуатаційних показників цих продуктів при їх використанні.

FULLTECH

Високі експлуатаційні показники для шанувальників швидкості й сили

Драйвова моторна олива для тих, хто любить швидкість, віддачу, гострі відчуття, хто дбає про кожну окрему деталь свого авто і з кожним пройденим кілометром намагається довести його роботу до вершин досконалості – OPET FULLTECH…

Оливи OPET FULLTECH, розроблені з застосуванням високоякісних базових олив та вдосконаленої технології присадок, забезпечують відмінні експлуатаційні показники навіть за найважчих дорожніх умов.

Маючи спеціальну формулу, олива забезпечує легкий запуск двигуна в умовах холодної погоди, відмінний захист від абразивного зносу, довгий строк служби двигуна та економію пального.

FULLMAX

Максимальний захист двигуна Вашого авто

Моторна олива, що забезпечить максимальний захист двигуна під час поїздок довгими автомагістралями та у великому місті, для тих, хто любить свій авто і дбає про нього – OPET FULLMAX…

При поїздках в умовах великого міста постійний режим роботи «старт-стоп», часте прискорення і гальмування шкодить двигуну Вашого авто і призводить до його перегріву. Це призводить до виникнення корозії деталей двигуна, скорочуючи термін його служби.

Оливи OPET FULLMAX, розроблені шляхом спеціальної комбінації високоякісних базових олив із застосуванням вдосконаленої технології присадок, захищають двигун від корозії під час поїздок у важких дорожніх умовах та у режимі «старт-стоп» в умовах міського циклу.

Спеціальна формула олив FULLMAX запобігає утворенню відкладень і шламу, які формуються в умовах високих температур і під час роботи у режимі «старт-стоп» та підтримує деталі двигуна у чистоті.

FULLLIFE

Унікальний Режим Змащування упродовж Чотирьох Сезонів

Зі збільшенням свого віку автомобілі потребують дедалі більшого догляду; для тих, хто бажає ефективної роботи свого авто, хто не хоче мати проблем від процесів тертя і хоче підтримувати робочі показники свого двигуна на рівні нового, це саме ті оливи, що пропонують кваліфіковане вирішення проблем.

Формула цих олив, що містить відповідні базові оливи та спеціальні присадки, забезпечує оптимальний захист двигуна під час усього терміну його служби. Специфіка формули олив робить їх доцільними для використання у зношених двигунах, підтримуючи унікальний режим змащування упродовж чотирьох сезонів року.

FULLPRO

Для парків комерційної техніки та автопідприємств; Високий ступінь захисту, Повна підтримка

Нова і потужна пропозиція від OPET для парків комерційної техніки і автопідприємств – OPET FULLPRO...

Серія олив OPET FULLPRO, формула яких розроблена шляхом спеціальної комбінації високоякісних базових олив із застосуванням передової технології присадок, відповідає вимогам провідних автовиробників, неперевершену якість цих олив випробувано в найтяжчих умовах експлуатації у автомобілях провідних автовиробників, за результатами яких оливи FULLPRO отримали відповідні схвалення.

Особливо рекомендується для користувачів, які мають широкий та різноманітний парк автомобілів.

Оливам притаманна висока якість захисту, вони забезпечують підтримання рівня робочих показників, характерного для техніки в новому стані, на довший період часу. Створюючи необхідний рівень захисту для всіх деталей двигуна, оливи OPET FULLPRO запобігають виникненню серйозних несправностей, спричинюваних тертям, підвищуючи рівень експлуатаційних показників автомобілів і забезпечуючи економічну і безпроблемну роботу техніки.

Відтак переваг з OPET FULLPRO більше, а проблем менше!

FULLMASTER

Потужність, ефективність і відмінний захист в умовах високих навантажень та у далекій подорожі …

Для важкої комерційної техніки, що працює в умовах бездоріжжя та високих навантажень; для водіїв у їх двобої з дорогами – новий побратим у дорозі: OPET FULLMASTER…

Захищаючи двигун, не знижуючи при цьому рівня роботи двигуна у важких умовах експлуатації і підвищуючи його робочі показники, олива FULLMASTER буде вибором номер один для усіх водіїв, перед якими лежить довгий шлях подорожі і важкий вантаж з його сильним опором...

Серія олив FULLMASTER з її широким асортиментом продуктів, здатна задовольнити потреби в змащуванні, захисті й забезпеченні необхідних робочих показників для всіх дизельних двигунів великотоннажних комерційних автомобілів і гусеничної техніки, дає змогу знайти рішення для кожного.